Analyzujte svou hru s vychytávkou Head Tennis Sensor


2 minut čtení

Vyzkoušejte virtuálního trenéra Head Tennis Sensor, jenž vám pomůže analyzovat a zlepšit tenisové dovednosti.
Pohltila vás na tenise fascinace detailními statistikami, jako je síla podání nebo rotace úderů? Máme pro vás virtuálního asistenta, který převede vaši hru do řeči čísel a vy pak můžete analyzovat a zlepšovat své podání a další údery.Nová vychytávka Head Tennis Sensor je tou pravou hračkou i pomocníkem právě pro vás.Head Tennis Sensor

Virtuální kouč přímo ve vaší raketě a telefonu

Jde o malý senzor ve tvaru koncovky rakety, který zasunete do rukojeti místo původní koncovky rakety. Poté ho spárujete pomocí bluetooth s vaším mobilním telefonem.Poté si s pomocí mobilní aplikace pro iOS nebo Android prohlédnete všechny statistiky z právě odehraného zápasu. Budete tak vědět, kde jsou vaše silné a slabé stránky.Profesionální tenista Alexander Zverev o Sensoru:
Je to výborný nápad. Můžeme dopodrobna sledovat technické prvky hry, jako je míra spinu či rychlost míčku. Jde o skvělou myšlenku, určitě si to rád vyzkouším.
Vyberte si kompatibilní raketu s Head Tennis Sensor

Pro amatéry i pro profíky

Senzor má díky svým funkcím široké spektrum potenciálních uživatelů. Amatér si pomocí různých cvičení zlepší podání a základní údery, profesionálové se zaměří například na čistější trefování míčků a svůj pohyb na kurtu.Tennis Sensor AppHead Tennis Sensor je prostě věcička, kterou ocení každý tenista s chutí pracovat na své hře a zlepšovat se. Pro více informací k senzoru navštivte přímo stránky firmy Head.

Na kurtech jsme jako doma...

Servírujte vánoční dárky v podobě tenisové tašky či batohuTOP5 tenisových tašek pro rok 2017Tenisová poradna

Starší články