2309 CZK

Florbalová hokejka Zone Envy Red Light 95 cm ´10

Florbalová hokejka Zone Envy Red Light 95 cm je vyrobena z karbonu technologií Zone Aero Hole, která snižuje odpor vzduchu. Tvrdost (29 mm), bezešvá omotávka z jednoho kusu Zone VS-grip Tacky výborně tlumí otřesy. Čepel Zone Envy Maxx s vyhloubenou špičkou.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 10719

Florbalová hokejka Zone Envy Red Light 95 cm ´10

Florbalová hokejka Zone Envy Red Light 95 cm ´10

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

Technologie Zone Aero Hole

Popis

Florbalová hokejka Zone Envy Red Light 95 cm je vyrobena z karbonu technologií Zone Carbon Aero Hole, která snižuje odpor vzduchu. Díky aerodynamickým otvorům hůl umožňuje rychlejší švih a razantní střelu. Shaft má tvrdost (29 mm) a je opatřen kompaktní bezešvou omotávkou Zone VS-grip Tacky, která výborně tlumí otřesy. Středně tvrdá čepel Zone Envy Maxx s větší plochou a vyklenutou špičkou pro air dribling.

Omotávka VS-grip je kompaktní omotávka, která zajišťuje větší odolnost při namáhání hokejky. Omotávka je z jednoho kusu a na hůl je všita přímo výrobcem. Omotávka je bezešvá, takže odpadají problémy s třepením okrajů. Protiskluzový povrch zajišťuje perforace na vnější straně a umožňuje tím dokokonalou přilnavost ruky k hokejce. Omotávka se dodává pouze s novou hokejkou. V případě, že se omotávka prodře nebo jinak zničí, hůl se pak omotává klasickou omotávkou.

Čepel Zone ENVY MAXX je rozměrově větší s mírným vyhloubením. Větší plocha čepele umožňuje hráči dobrou kontrolu nad míčkem. Špička čepele je vyklenutá a zajišťuje přímou a ráznou střelu. Své uplatnění nalezne i při driblingu, kdy je důležitá při lehkém zvednutí a jiné technice s míčkem.

Certifikace IFF

Mezinárodní certifikace IFF

Toto florbalové vybavení je schváleno mezinárodní florbalovou federací a získalo certifikaci IFF. Vybavení můžete používat na oficiálních soutěžích ČFbU.

Technologie (1)

Zone Aero Hole

Zvýšená tvrdost a pevnost shaftu

Aero Hole je vylepšená technologie výroby hole s neobyčejným designem. Ve spodní části shaftu je pět elipsovitě propojených aerodynamických otvorů, které zvyšují kompaktnost shaftu. Zvýšená tvrdost a pevnost shaftu umožňuje hráči dát tvrdou a razantní střelu. Hůl svým tvarem snižuje odpor vzduchu a tím umožňuje rychlejší švih při střele. Karbon s odlehčenou konstrukcí dělá z hokejky extrémně lehkou zbraň.

Na detail technologie

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz