Vyplétání raket


Novou tenisovou raketu prodávanou bez výpletu si u nás můžeš nechat profesionálně vyplést. Stačí vybrat ten správný výplet z široké nabídky doporučených, zvolit tuto službu v detailu produktu a naši zkušení vyplétači se postarjí o zbytek. Tým našich vyplétačů se pravidelně účastní školení vypletání raket značek Technifibre, Yonex, Head, Babolat i dalších a tvou novou raketu se postarají s patřičnou péčí. 

Moderní vyplétací stroj

Jedná se o nový moderní vyplétací stroj Tecnifibre Ergo One. Základní technické parametry: dvouklešťová hlava, elektronické kalibrování, 3 rychlosti pojezdu napínací hlavy, digitální displej. O tom, že stroj je opravdu velmi kvalitní svědčí i skutečnost, že Tecnifibre provádí oficiální vyplétací servis na Roland Garros French open již od roku 1988. Vyplétá se s ním také na turnajích Master Series v Monte Carlu a Paříži-Bercy.

vypletaci-stroj.webp

Raketu ti vypleteme na prodejně v Brně

Vyplétání raket provádíme aktuálně na prodejně v Brně. Proškolený personál ti vyplete raketu profesionálně a přesně podle tvých požadavků. A pokud si nevš rady, rádi s tebou proberou výplet přímo na prodejně. Případně koukni do naší poradny nebo nám napiš na info@sportega.cz

Cena vypletení rakety je 300 Kč. 

Cena je stejná pro tenisovoubadmintonovou squashovou raketu.

Koukni na to, jak celý proces vypadá

Náhled videa