16999 CZK

Velký brankařský set Itech RX 5 Junior (lapačka + vyrážečka + betony)

Juniorský brankářský set přináší ještě výhodnější slevu oproti nákupu jednotlivých produktů zvlášť. LEVNĚJI UŽ TO OPRAVDU NEJDE!!! A navíc POŠTOVNÉ ZDARMA!

Lapačka Itech RX 5 - nová lapačka pro sezónu 2008/2009 s vylepšeným designem a konstrukcí. Mimořádně nízká hmotnost umožňuje jednoduchou manipulaci při provádění náročných brankařských úkonů.

Vyrážečka Itech RX 5 - nová vyrážečka pro sezónu 2008/2009 s vylepšeným atraktivním designem. Vyztužená vnější manžeta výborně chrání předloktí, prsty jsou v bezpečí díky užití odolného bočního panelu.

Betony Itech RX 5 - novinková řada betonů pro sezónu 2008/2009. Zcela nový originální design v kombinací s vynikajícím dílenským zpracováním. Povrch betonů tvoří osvědčená syntetická kůže, která je mimořádně odolná proti nárazům a oděru.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 8798

Velký brankařský set Itech RX 5 Junior (lapačka + vyrážečka + betony)

Velký brankařský set Itech RX 5 Junior (lapačka + vyrážečka + betony)

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Popis

Juniorský brankářský set přináší ještě výhodnější slevu oproti nákupu jednotlivých produktů zvlášť. LEVNĚJI UŽ TO OPRAVDU NEJDE!!! A navíc POŠTOVNÉ ZDARMA! 

Lapačka Itech RX 5

Lapačka vycházející z profi-modelu RX 7 a v mnoha ohledech nabízející také jeho komfort.

Lapačka Itech RX 5 je určena pro poloprofesionály a náročné rekreační hráče. Pružnost a atraktivní design jsou jejími hlavními zbraněmi. Vysoké úrovně pohyblivosti je dosaženo kombinací odlehčených materiálů se zvýšenou odolností. Lapačka Itech RX 5 je vybavena technologií FlexArmour.

Lapačka Itech RX 5 se dá objednat i samostatně.

Vyrážečka Itech RX 5

Vyrážečka Itech RX 5 je střední třída seniorské vyrážečky, která je určena pro poloprofesionály a rekreační hráče. Pružnost a atraktivní design jsou jejími hlavními zbraněmi. Vyrážečka Itech RX 5 nabízí vysokou úroveň pohyblivosti, které je dosaženo kombinací odlehčených materiálů se zvýšenou odolností. Hygienický komfort umožňuje využítí antibakteriální technologie konstrukce vyrážečky.

Vysoký uživatelský standard je podtržen špičkovou mimořádně odolnou syntetickou kůží použitou na zhotovení oblasti dlaně.

Vyrážečka Itech RX 5 se dá objednat i samostatně.

Betony Itech RX 5

Betony Itech RX5 jsou určené pro poloprofesionály a rekreační hráče. Nabízí vysokou kvalitu provedení a velice atraktivní design. Betony Itech RX5 kloubící vysokou kvalitu s vysoce příjemnou hmotností. Oblíbené betony s technologií nastavení tuhosti ohybu - Regulated flex.

Betony Itech RX 5 se dají objednat také samostatně.

 

 

Celá řada Itech RX 5 SPLŇUJE NOVÉ PODMÍNKY mezinárodní hokejové federace IIHF!

 

Nenašli jste správnou velikost? V nabídce máme také seniorský velký brankářský set Itech RX 5.

Objevuje se v tématech

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz