2999 CZK

Střešní Nosič Thule VW Golf V Variant 07- s podélníky

Nosič VW Golf V Variant 07- s podélníky. Sestavili jsme pro vás sadu se čtyřhrannými tyčemi určenou pro vůz VW Golf V Variant 07- s podélníky. Snadná instalace a montáž - bez volných dílů, montáž nevyžaduje nářadí. Splňuje normu CityCrash!

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 8122

Střešní Nosič Thule VW Golf V Variant 07- s podélníky

Střešní Nosič Thule VW Golf V Variant 07- s podélníky

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Popis

Sada nosiče pro VW Golf V Variant 07- s podélníky je vybraná přímo na konkrétní model s ohledem na konkrétní rozměry vozu. Střešní nosič VW Golf V Variant 07- s podélníky zahrnuje vše co potřebujete pro snadnou a padnoucí montáž. Balení obsahuje : patky Thule Rapid Railing 757 a standardní čtyřhranné nosné tyče. Už nemusíte nic dokupovat vše je v jednom balení a vše perfektně sedí. Snadná instalace a montáž. Splňuje normu CityCrash!

Nosné patky Thule Rapid Railing 757 jsou přesně vybrány pro tento model vozu. Výška patek je pouze 7,5 cm. Patky střešních nosičů se dodávají po 4 kusech. Více o patkách Thule Rapid Railing 757.

V této sadě nosiče najdete tradiční čtyřhranné nosné tyče. Nosné tyče jsou základním modelem v sortimentu Thule a hodí se především pro každodenní používání i v náročnějších podmínkách. Klasická konstrukce a praktičnost jsou zde na prvním místě.

Jedná se o běžné čtyřhranné ocelové tyče o síle stěny 2 mm. Tyče jsou z důvodu ochrany materiálu i nákladu potažené plastem a zůstanou vám tak dlouho "jako nové". Materiál tyčí je dostatečně silný a odolný vůči hrubému zacházení. Nosné ocelové tyče mají délku 120 cm a dodávají se po 2 kusech. Více o čtyřhranných nosných tyčích.

Velmi snadná instalace a montáž - namontujte střešní nosič během několika málo minut. Nepotřebujete k tomu žádné nářadí, vše potřebné je součástí balení. Zvládne to opravdu každý.

Výrobek splňuje velice přísné evropské normy (schváleno institutem TÜV)  a získalo i velice prestižní ohodnocení v testech CityCrash.

Na přání vám v této sadě můžeme dodat dokonalejší variantu s aerodynamickými hliníkovými tyčemi.

Hodnocení (2)

0
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Střešní Nosič Thule VW Golf V Variant 07- s podélníky
Ověřený zákazník

- Brno 25

5

Pefektní, snadná montáž
Střešní Nosič Thule VW Golf V Variant 07- s podélníky
Ověřený zákazník

- Svitavy

5

Montáž je opravdu snadná, zvládla to i moje žena (sice jsem jí u toho asistoval, ale jen minimálně) :-). Super je, že sedí přesně na tento typ auta. Doporučuji.

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz