1799 CZK

Squashová raketa Tecnifibre Suprem Red Light 145

Raketa Tecnifibre je vhodná pro středně pokročilé hráče, kteří ovládají technickou hru s útočnými prvky.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 15700

Squashová raketa Tecnifibre Suprem Red Light 145

Squashová raketa Tecnifibre Suprem Red Light 145

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Popis

Model Tecnifibre Suprem Red Light 145 v sobě dokonale kombinuje nízkou hmotnost a skvělé vyvážení. Je vhodná pro středně pokročilé hráče, kteří ovládají technickou hru s útočnými prvky.

Raketa je vyrobená přesně podle vašich požadavků pouze pro SportObchod.cz. Navíc v dokonalém matném designu.

Parametry

  • Hmotnost: 160 g
  • Délka: 685 mm
  • Vyvážení: 355 mm
  • Velikost hlavy: 500 cm2
  • Hustota výpletu: 14 × 18

Špičkový výplet

Kvalitní rám umocňuje špičkový profesionální výplet Tecifibre 305+ Black s průměrem struny 1.20 mm. Tento typ výpletu je velmi razantní a dává úderům patřičnou sílu a zrychlení při zachování výjimečného citu.

Všestranný spoluhráč

Raketa má ideální kombinaci hmotnosti a vyvážení, takže je dobře ovladatelná a hodí se perfektně pro všestranný herní styl. Současně ale s použitým elastickým výpletem nepostrádá sílu a razanci.

Pro muže i pro ženy

Raketa je svým tvarem dlouhodobě velmi oblíbená také u dívek a žen, protože nabízí velkou ideální úderovou plochu a velmi dobře odpouští případné nepřesnosti úderu. Muži zase ocení snadnost provedení přesných technických úderů jako jsou boasty, dropshoty nebo loby.

Otestovali jsme za vás

Tuto raketu jsme osobně otestovali. Podle naší metodiky dosáhla raketa těchto výsledků (z možných 100 %):

  • rám: 88 %
  • výplet: 90 %
  • celkový výsledek: 89 %

Testovaná raketa váží s výpletem 160 g, vyvážení je 355 mm.

Při sundávání ochranné smršťovací fólie z gripu rakety buďte prosím opatrní a trpěliví a sundávejte ji od horní části směrem dolů po malých kouscích. Předejdete zbytečnému poškození. 

Hodnocení (29)

23×

0
zákazníků již zakoupilo
93 %
zákazníků doporučuje
Squashová raketa Tecnifibre Suprem Red Light 145
Ověřený zákazník

5

Vynikající poměr kvalita/cena, lehká, vyvážená do ruky. Jen škoda obalu gripu, který se musí odstraňovat vážně velice opatrně a i tak se grip na některých místech poškodil.
Squashová raketa Tecnifibre Suprem Red Light 145
Ověřený zákazník

- Praha 5

5

Skvělá raketa, jsem z ní maximálně nadšený. Začal jsem hrát s „rekreační“ raketou, na které jsem přišel o výplet za 6 týdnů. Poté jsem si koupil tuto raketu a hned jsem cítil rozdíl minimálně o 2 třídy. Drobnost, která stojí za zmínku je omotávka, kterou nebylo možné zbavit ochranné fólie bez poškození. Naopak ta super lepivost se ztratila hned po prvním tréningu. Takže omotávku brzy vyměním. Jinak raketa nejlepší, a také moc chválím, že pouzdro disponuje průduchem u rukojeti. Takže nemusíte držet raketu mimo obal než zpocená omotávka vyschne. Je to sice detail, ale moc potěšil.
Squashová raketa Tecnifibre Suprem Red Light 145
Ověřený zákazník

- Zvole u Prahy

5

Po krátkém rozehrání mi raketa opravdu sedla. Lze s ní jak hrát razantními údery tak i uplatnit technckou hru. S výpletem jsem plně spokojen. Zatím jsem na rozdíl od jiných hráčů nezaznamenal výraznější vibrace. Doporučji i pro technicky vyspělejší hráče. Naopak velmi kriticky hodnotím základní omotávku (grip), která byla navinuta za tepla a okamžitě došlo k obalení rukojeti smršťofací folií. Ta se přilepí ke gripu a i při opatrném odstranění folie dojde zpravidla k poškození gripu, který se přilepí k folii, protože grip po vybalení je měkký a silně lepící.Po nějaké době se lepící účinek sníží, ale považuji za nutné následné použití vrchní omotávky. Myslím, že by obchod při prodeji rakety měl na problémy s gripem upozornit, eventuelně nabídnout folii odstranit v prodejně.Toto je však jediný nedostatek, jinak je raketa velimi kvalitní.

Dotazy (1)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz

Petr

přidáno 19. 05. 2014


Dobrý den, můžete mi, prosím, sdělit velikost této rakety Squashová raketa Tecnifibre Suprem Red Light 145 ´14 děkuji. Petr

Lada Klímová specialistka zákaznické péče,

odpovídá


Dobrý den,děkuji za Váš dotaz. Velikost hlavy je 500 cm².S přáním pěkného dne Pavel Marek http://www.sportobchod.cz [] email: pmarek@sportobchod.cz ..... SportObchod.cz - Tvůj nejlepší spoluhráč! .....