1411231

Squashová raketa Head Speed 120 2023

ID {{ productCode }}

Squashová raketa Head Speed 120 2023 pro zkušené a závodní hráče s útočnou hrou, kteří preferují přední část kurtu nabízí skvělý cit pro míč díky technologii Auxetic.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1411231

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Squashová raketa Head  Speed 120 2023

Squashová raketa Head Speed 120 2023

4 560
3 699
Ušetříš 861 Kč
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 3 699 Kč

Parametry

Roční kolekce 2023/24
Třída skutečné hmotnosti rakety Třída 1: 120 - 150 g ("Ultra lehká raketa")
Uváděná hmotnost rámu (bez výpletu) 120 g
Skutečná hmotnost celé rakety (po zvážení) 145 g
Třída skutečného vyvážení rakety Třída 4: 366 - 375 mm ("Vyvážení do hlavy")
Uváděná velikost hlavy rakety 500 cm2
Maticový vzor výpletu 12/17, 16/17
Typové provedení rámu V-shaft ("rám bez krčku") - tzv. "monoshaft"
Označení série Head Speed
Herní styl Útočný

Připravili jsme pro Vás články, které Vám pomohou s výběrem

Popis

Squashová raketa Head Speed 120 2023 dokonale padne zkušeným a závodním hráčům s útočnou hrou, kteří si libují v přední části kurtu a požadují větší cit pro úder. HEAD raketu vylepšil technologií Auxetic, se kterou získáte báječný cit. Raketu doporučují i Saurav Ghosal nebo Olivia Fiechter. Raketa je vyrobena za použití těch nejpokročilejších technologií značky HEAD.


Pyšní se inovovaným moderním designem v kovových tmavých odstínech. Zatímco krk rakety se pro lepší hratelnost může pochlubit technologií Octagonal Power Technology (OPT), její ultramoderní rám má jen 120 gramů a je vybavený technologií Stringbed X-Tension, která jí dává větší energii.

Mezi další technologie patří Adaptive Fan Pattern (AFP) značky HEAD, u které si můžete vybrat mezi rovným vzorem výpletu, který vám dá větší sílu, nebo speciálním vějířovitým vzorem, se kterým máte lepší kontrolu.

  • Konstrukce Auxetic pro báječný cit pro úder
  • Určená útočným hráčům preferujícím přední část kurtu, kteří chtějí mít lepší cit pro úder
  • Doporučují Saurav Ghosal a Olivia Fiechter
  • Nové provedení v kovových tmavých odstínech

Technologie (5)

HEAD Stringbed X-Tension

Drážka v horní části rámu Stringbed X-Tension zvětšuje prostor, ve kterém se struny mohou pohybovat při kontaktu s míčem. To umožňuje rozšířené využití trampolínového efektu a vytváří větší zrychlení. Díky tomu získáte dodatečnou sílu a rychlost míče, které potřebujete k tomu, abyste ve své hře vynikli. Na detail technologie

HEAD OPT

Inženýři společnosti HEAD implementovali do shaftu rakety novou technologii Octagonal Power Technology (OPT), která se vyznačuje větší silou a pevným pocitem díky osmiúhelníkovému tvaru konstrukce.

Na detail technologie

HEAD AFP

Více síly nebo více kontroly - nyní můžete mít vše v jedné squashové raketě. Nová technologie Adaptive Fan Pattern (AFP) vám umožňuje zvolit si mezi dvěma rozdílnými vzory výpletu dle individuálního stylu hry a osobních požadavků. Můžete si vybrat mezi přímým vzorem výpletu pro maximalizaci síly a speciálně tvarovaným vějířovitým vzorem pro optimalizaci schopnosti kontroly míče. Nová technologie AFP je dostupná pro rakety řady Radical & Speed.

Na detail technologie

HEAD Auxetic

Inovativní konstrukce rámu

Nová technologie konstrukce rámu Auxetic poskytuje raketě jedinečnou deformaci při kontaktu s míčkem. Díky svým vnitřním vlastnostem se konstrukce Auxetic rozšiřuje při působení "tažné" síly a smršťuje při stlačení. Čím větší je působící síla, tím větší je auxetická reakce. Raketa je díky tomu pružnější (generuje energii) a pevnější zároveň (stabilita).Head-Auxetic-tech.jpg

Na detail technologie

HEAD Graphene Inside

Lepší přenos energie

Strategicky umístěný ve většině nových raket HEAD je materiál Graphene, který posiluje pevnost a odolnost, poskytuje větší stabilitu a optimalizuje přenos energie z rakety do míčku. Až si budete kupovat další raketu, ujistěte se, že má Graphene Inside.

Na detail technologie

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz