1899 CZK

Squashová raketa Head Cyano 115 Karim Darwish LTD

Squashová raketa Head Cyano 115 Karim Darwish LTD z limitované kolekce 2012/13 je vhodná především pro pokročilé a závodní hráče. Hmotnost: 146 g, vyvážení: 383 mm, hlava: 500 cm2. Rám rakety nese podpis Karima Darwishe.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 17100

Squashová raketa Head Cyano 115 Karim Darwish LTD

Squashová raketa Head Cyano 115 Karim Darwish LTD

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

Popis

Squashová raketa Head Cyano 115 Karim Darwish LTD ´13 ze speciální limitované kolekce pro sezónu 2012/13 je vhodná především pro pokročilé a závodní hráče. Raket je k dispozici pouze 200 ks!

Hmotnost celé rakety je 144 g, reálné vyvážení: 380 mm, hlava: 500 cm2.

Rám rakety vychází z předchozího modelu Head 115 CT Karim Darwish LTD ´11, rozdíl je v barevném provedení a vylepšeny byly také technologie.

Použitý výplet je Head Synthetic Gut o průměru struny 1.20 mm. Současně raketa nabízí zkrácený 3/4 obal. 

Špičkový závodní rám Head s technologií Corrugated dnes rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co ve světě profesionálního squashe existuje a velmi dobře konkuruje rámům Tecnifibre nebo Dunlop.

Takto kvalitní rám si ale zcela jistě zaslouží také odpovídající výplet, který bohužel firmy Head nebo Dunlop stále ještě ve své nabídce nemají a je proto vhodné využít výplety konkurenčních značek. Proto doporučujeme po odehrání minimálně 10 hodin s touto raketou provést její přepletení a nahrazení původního výpletu špičkovou elastickou strunou Tecnifibre (X-One) nebo Ashaway (Zyex).

Výsledná hratelnost se tím posune mnohem dále a raketa se stane přímým konkurentem squashového bestselleru Tecnifibre Carboflex 130 Basaltex, oproti kterému má navíc modernější a technologicky vyspělejší typ rámu a po přepletení se tak stává nejrazantnější raketou v naší nabídce.


V raketě najdete tyto technologie:1


Technologie (4)

HEAD d3o

HEAD d3o:

Tato technologie patří do kategorie "dilatantních pěn", které při absorbování nárazu mění své chování. d3o je umístěna v oblasti rukojeti rakety a při tvrdých nárazech se molekuly během nanosekund vzájemně uzamknou, vzroste tuhost celého rámu, čímž se dosáhne maximální síly. Naopak při úderech v nízkých rychlostech molekuly d3o náraz absorbují, čímž je dosaženo měkčího kontaktu pro lepší pocit.

Na detail technologie

HEAD YouTek

HEAD YOUTEK

YouTek je kombinací špičkových technologií, které zvyšují Váš výkon bez ohledu na to, zda jste agresivní nebo technický hráč a posouvají vaši hru o krok vpřed.

Na detail technologie

HEAD Teflon Polymer

HEAD Teflon Polymer:

Technologie Teflon brání tření a pohybu výpletu, při kterém dochází k úniku nárazové energie. Pro boj s tímto problémem vyvinula firma HEAD průchodky s polymerem snižujícím tření z materiálu Teflon. V polohách 12, 6, 3 a 9 hodin zajišťuje tento materiál povrch s nízkým třením mezi výpletem a průchodkami, čímž je udržováno stálé napětí napříč výpletovým sítem, dochází ke zvětšení sweet-spotu a k eliminaci ztráty nárazové energie.

Na detail technologie

HEAD Corrugated Technology (CT)

HEAD Rackets: Corrugated Technology (CT):

Nový revoluční design shaftu rakety

Technologie Corrugated od firmy Head je nový revoluční design shaftu rakety, který optimalizuje sílu, kroucení, ohyb a ovladatelnost s každým úderem.
Jak to funguje?
Na shaftu rakety jsou jakési vlnité kolejničky, které poskytují až o 12 % větší tuhost rakety, než je u běžných designů.

 

Na detail technologie

Hodnocení (20)

11×

0
zákazníků již zakoupilo
85 %
zákazníků doporučuje
Squashová raketa Head Cyano 115 Karim Darwish LTD
Ověřený zákazník

- Sokolov 1

5

Mám již asi sedmý typ squashové rakety od firmy Head, a z téhle jsem opravdu nadšený. Pokud uznáváte útočnou a rychlou hru, je to super volba!! Ovšem jak píší i ostatní, je nutné si vyměnit výplet a omotávka taky není nejlepší...nicméně po tom je zabiják :-) ....doporučuju koupit v setu, který tu teď nabízí i s výpletem technifiber ...
Squashová raketa Head Cyano 115 Karim Darwish LTD
Ověřený zákazník

5

Tuto raketu jsem koupil v roce 2012, resp. její předchozí model. Hraji s výpleten X-One Red, který se s raketou ideálně doplňuje. Porovnával jsem ji se špičkovými modely Technifibre Carboflex, Ashaway 65 a dalšími. Ani v porovnání s touto špičkou rozhodně nezaostává, spíše naopak, osobně se mi s ní hrálo lépe - lépe kombinovala rychlost, razanci a přesnost. Zpočátku jsem plně využíval veliké razance a rychlosti úderů, k čemuž je tato raketa velmi dobře uzpůsobena.Poslední rok jsem více technický, hodně kraťasů, rotací, crossů. Raketa je i v tomto směru velice dobře ovladatelná, míček letí tam, kam ho chcete poslat. Je lehká, manévrovatelná i při náhlých změnách směru. I při krátkém švihu jste schopni docílit solidní síly úderu.115 Karim Darwish je dle mého subjektvního názoru velice univerzální a přitom razantní raketa. Dokud bude sloužit a nerozflákám ji o zeď :-), tak rozhodně nebudu měnit. Jinak výplet X-One Red tam mám tuším druhou sezónu poměrně pravidelného hraní na poměrně solidní úrovni a zatím drží :-), kdežto omotávky jsem vyměnil už tři nebo čtyři.
Squashová raketa Head Cyano 115 Karim Darwish LTD
Ověřený zákazník

- Praha 4

5

výborná raketa, můžu naprosto doporučit téměř komukoli. Používám výplet Tecnifiber, jen ty pruchodky se lámou, starší verze této rakety to kupodivu nedělá, i když je téměř stejná. Průchodky jsem sehnal u Head.cz

Dotazy (1)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz

pepek

přidáno 10. 06. 2013


Zdravím. Chtěl bych se zeptat jestli se dá k téhle raketě použít i výplet Tecnifibre String 305 Squash Green 1,20 mm (9,3 m). Díky za odpověď.

Luděk Henčl Produktový specialista,

odpovídá


Dobrý den,samozřejmě to je možné a určitě to bude nesrovnatelně kvalitnější varianta než výplet, který je v raketě vypletený. Děkuji.S přáním pěkného dne Luděk Henčl