1699 CZK

Florbalová hokejka Salming Quest 2 TourLite 24 100 cm

Florbalová hokejka Salming Quest2 TourLite 100 cm má tvrdý shaft (24 mm) ze 100% karbonu. Florbalka je osazena omotávkou TourLite Grip a lehkou čepelí Salming Quest2 pro dobré zpracování míčku.

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 19504

Florbalová hokejka Salming Quest 2 TourLite 24 100 cm

Florbalová hokejka Salming Quest 2 TourLite 24 100 cm

Produkt je dočasně vyprodán

Parametry

Technologie Salming TourLite

Popis

Florbalová hokejka Salming TourLite 100 cm je vyrobena ze 100% karbonových vláken. Tvrdá florbalka vhodná pro hráče výšky 190 cm a více má velmi slušný flex 24 mm což ho předurčuje k tvrdým střelám, pohotovému zpracování přihrávek i nejrůznějších technických kliček a stahovaček.

Florbalová hokejka je vyrobena ze 100% karbonu s průhybem 24 mm vhodná pro razantní střely. Střela má neuvěřitelnou razanci a skvělou přesnost.

Pevný a spolehlivý úchop

Omotávka Salming TourLite Grip s perforací pro zvýšený odvod potu. Jedná se o vysoce kvalitní a lehkou omotávku, která zaručuje dokonalý odvod potu a skvělý grip. Omotávka má dobrý protiskluzový povrch a v kombinaci s kónickým tvarem shaftu slibuje pevné a spolehlivé uchopení za každé herní situace.

Energické střely s čepelí Quest2

Florbalka je osazena zdokonalenou variantou odolnější čepele Salming Quest 2, která dodá energii každé střele. Čepel vychází z velmi úspěšného modelu Quest.

Nová verze je vyztužena na patce i špičce. Vybrání čepele je o trochu hlubší (více konkávní) pro lepší kontrolu nad míčkem a přesnější přihrávku.

Optimalizovaný je i tvar špičky a její vyhnutí pro snadnější "stahovačky". Při dobrém zvládnutí techniky střely je možné s čepelí dosahovat velmi úžasné rychlosti a tvrdosti střel.

Díky nízké hmotnosti se čepel výborně hodí pro technickou hru.

Certifikace IFF

Mezinárodní certifikace IFF

Toto florbalové vybavení je schváleno mezinárodní florbalovou federací a získalo certifikaci IFF. Vybavení můžete používat na oficiálních soutěžích ČFbU.

Hokejku dodáváme v jednoduchém bílo-oranžovém designu.

Hledáte delší hokejku? V nabídce máme také florbalovou hokejku Salming Quest2 TourLite 103 cm ve stejných barvách.

Technologie (1)

Salming TourLite

Maximální lehkost

Salming Tourlite ™ používá nejlepší lehký karbonový materiál s unikátní konstrukcí shaftu. Hokejka je maximálně lehká a díky tomu výborně ovladatelná. Hokejky TourLite patří mezi velmi oblíbené shafty mnoha hráčů z celého světa.

Salming TourLite

Na detail technologie

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz