Vyplétání raket


2 minut čtení

Jednou z mnoha služeb, které vám na naší prodejně můžeme nabídnout, je vyplétání tenisových, squashových a badmintonových raket. Nevíte si rady jaký zvolit výplet? Nevíte jaké napnutí výpletu zvolit? Nevadí. Rád vám poradí náš vyškolený personál, který také provádí následné vypletení. Vyplétači se pravidelně účastní školení vypletání raket značek Technifibre, Yonex, Head, Babolat a dalších.

Většina výpletů je na prodejně skladem a my tak můžeme zaručit mimořádně krátkou dobu vypletení raket.

Baví Vás raketové sporty a hledáte brigádu? Hledáme další vyplétače! Nabízíme velmi zajímavé ohodnocení. Kompletní proškolení z naší strany je samozřejmostí.

Vzhledem k velkému zájmu o tuto službu v brzké době připravujeme nákup dalšího stroje.

Moderní vyplétací strojVyplétací sroj Technifibre TF 6000

Jedná se o nový moderní vyplétací stroj Tecnifibre TF 6000. Základní technické parametry: dvouklešťová hlava, elektronické kalibrování, 3 rychlosti pojezdu napínací hlavy, digitální displej. O tom, že stroj je opravdu velmi kvalitní svědčí i skutečnost, že Tecnifibre provádí oficiální vyplétací servis na Roland Garros French open již od roku 1988. Vyplétá se s ním také na turnajích Master Series v Monte Carlu a Paříži-Bercy.

Ceník výplétání raket

Za vypletení jedné tenisové a squashové rakety zaplatíte 200 Kč a vypletená je do 2 dnů. U badmintonové rakety je cena 250 Kč ve stejném čase vypletení.

Expresní vypletení do 24 hodin stojí 300 Kč pro tenisovou a squashovou raketu. U badmintonové rakety je cena 350 Kč.

zkušený vyplétač Tomáš Klein detail dvouklešťové hlavy stroje elektronické kalibrování a nastavení předpětí výpletu