2159 CZK

POUŽITÉ - Nosič kol na zadní dveře Thule ClipOn High 9105

Nosič kol byl vrácen zákazníkem ve 14-denní zákonné lhůtě. Nosič je zkontrolovaný a funkční, ale na povrchu jsou patrné stopy po montáži a větší množství drobných, mělkých oděrek. Veškerá poškození jsou pouze kosmetického charakteru (viz foto). Zboží prodáváme s výraznou slevou a zkrácenou odpovědností za vady na 12 měsíců. Odpovědnost lze uplatnit na vady, kromě zde již uvedených. Samozřejmostí je možnost vrácení do 14-dnů.

Nosič s uchycením na zadní dveře je vhodný pro vozidla typu hatchback a combi. Nosič nezakrývá zadní světla ani značku.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 74909

POUŽITÉ - Nosič kol na zadní dveře Thule ClipOn High 9105

POUŽITÉ - Nosič kol na zadní dveře Thule ClipOn High 9105

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Popis

Nosič kol byl vrácen zákazníkem ve 14-denní zákonné lhůtě. Nosič je zkontrolovaný a funkční, ale na povrchu jsou patrné stopy po montáži a větší množství drobných, mělkých oděrek. Veškerá poškození jsou pouze kosmetického charakteru (viz foto). Zboží prodáváme s výraznou slevou a zkrácenou odpovědností za vady na 12 měsíců. Odpovědnost lze uplatnit na vady, kromě zde již uvedených. Samozřejmostí je možnost vrácení do 14-dnů.

Nosič jízdních kol Thule ClipOn High 9105 s uchycením na zadní dveře nabízí praktické přepravní řešení - velmi snadno nosič složíte a připevníte. Thule ClipOn High 9105 je speciální nosič pro přepravu kol vhodný zejména pro vozidla typu hatchback a combi. Nosič je bezpečný a robustní, při převozu jízdních kol nezakrývá zadní světla ani registrační značku.

Montáž nosiče

Montáž nosiče se provádí osvědčeným západkovým systémem - upevnění zaklapnutím v kombinaci s patentovaným uzamykacím mechanismem. Ke sklopení a složení nosiče slouží páka pro rychlé uvolnění.

Přístup do kufru je volný

Nosič můžete při jízdě bez kol složit a nemusíte ho demontovat. S naloženými koly je možné páté dveře normálně otevřít a dostat se do zavazadlového prostoru.

Snadné nakládání kol

Nosič má odnímatelný držák rámu, který usnadňuje a urychluje upevnění rámu vašeho kola. Znovu jej snadno umístíte na místo, které nejlépe koresponduje s pozicí rámu kola. Montáž kola na nastavitelné držáky se provádí pomocí rychloupínacích popruhů.

Žlábky pro pláště kol jsou posuvné, všechny části, které jsou v kontaktu s vozem a koly mají ochranné pogumování.

Základní vlastnosti:

  • vhodný pro všechna jízdní kola a rozměry pneumatik
  • uchycení 2 kol s rámy o průměru 22-80 mm
  • nosnost 30 kg
  • lze uzamknout k nosiči

Od svého "bratříčka" Thule ClipOn High 9106 se nosič liší pouze velikostí konstrukce.

Zakrývají kola třetí brzdové světlo? Zvyšte bezpečnost převozu kol a doobjednejte Thule třetí brzdové světlo 9902. V případě zájmu kontaktujte našeho produktového manažera, u kterého zjistěte, zda je tento nosič kol vhodný pro vaše auto.

vybroušení zámků

Lepší ochrana proti zlodějům

Všechny zámky nosičů, boxů a dalšího vybavení značky Thule se nově vyrábějí bez vyraženého čísla zámku na vložce.

Číslo zůstává vyražené na klíčích. Toto opatření Thule zavádí pro lepší ochranu proti zlodějům. Čísla na klíčích doporučujeme poznačit a uschovat spolu se záručním listem pro případnou ztrátu klíčků.

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz