504 CZK

Thera-Band Posilovací guma CLX zelená (silná)

Posilovací guma Thera-Band CLX 2 m, zelená, silná, tvořená soustavou odporových gum. Vhodné pro vaší rehabilitaci, cvičení a silový trénink.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 92394

Thera-Band Posilovací guma CLX zelená (silná)

Thera-Band Posilovací guma CLX zelená (silná)

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Popis

Posilovací guma Thera-Band CLX 2 mzelenásilná poskytuje všestranné a jednoduché řešení pro vaší rehabilitacicvičení nebo silový trénink.

Thera-Band CLX je revoluční cvičební pomůcka, se kterou pohodlně a efektivně procvičíte každou část vašeho těla. CLX je zkratka pro systém propojených smyček.

Jedná se o elastickou cvičební pomůcku, tvořenou propojenými oky, do kterých dle potřeby a konkrétního cviku vložíte nohy a ruce a propojíte tak Vaše tělo soustavou odporových gum. Díky tomu, že ruce můžete do smyček zasunout a nemusíte gumu držet, máte volné ruce, například pro cviky s míčem pro odporový trénink míčových sportů.

Systém propojených smyček CLX je natolik přirozenou a intuitivní cvičební pomůckou, že pokaždé, když s ním budete cvičit, přijdete na nový způsob jeho využití.

Parametry:

  • Obtížnost: silný ve stupnici Thera-Band
  • Délka: 2 m dlouhý a 5 cm široký, 11 smyček

Další typy posilovacích gum Thera-Band CLX:

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz