175881

Pánské kolečkové brusle K2 VO2 S 90 PRO

ID {{ productCode }}

Pánské kolečkové brusle - Průměr koleček 90 mm, Tvrdost koleček 83A, Počet koleček 4, Třída ložisek ILQ 9, Barva černá oranžová, Brzda ano, Systém zapínání rychloupínací tkanička, přezka, Rám hliníkový

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 175881

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Pánské kolečkové brusle K2  VO2 S 90 PRO

Pánské kolečkové brusle K2 VO2 S 90 PRO

8 399
5 499
Ušetříš 2 900 Kč
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 499 Kč

Parametry

Technologie K2 Speed Lacing, K2 VO2 Cuff, K2 S Frame, K2 Vortech Ventilation System, K2 SoftBoot
Typ produktu kolečkové brusle
Pohlaví muži
Průměr koleček 90 mm
Tvrdost koleček 83A
Počet koleček 4
Třída ložisek ILQ 9
Barva oranžová, černá
Brzda ano
Systém zapínání rychloupínací tkanička, přezka
Rám hliníkový
Kategorie brusle fitness
Vyměnitelný podvozek ne
Styl jízdy sportovní
Kvalita zpracování
100
Komfort boty
100
Rychlost
100
Komfort zapínání
10
Celkové hodnocení
100
Ovladatelnost
100

Popis

Tyto brusle jsou vhodné pro pokročilejší bruslaře. Kvalitní kolečka s tvrdostí 83A a ložiska ILQ 9 Classic Plus odfiltrují nepříjemné otřesy na nerovném povrchu. Zároveň ti tato kolečka o průměru 90 mm zajistí stabilitu, rychlost i bezpečnost při jízdě, to vše díky mnohem lepší ovladatelnosti.

Náhled videa

Cesta k lepšímu zdravému životnímu stylu

Díky těmto kolečkovým bruslím pro tebe bude pohyb zábavou i díky vysokému pohodlí. Brusle K2 VO2 S 90 Pro ti poskytnou podporu klenby chodidla a zajistí ti maximální komfort. Zesílená konstrukce po stranách nohu zpevní a nedovolí nepříjemné vytáčení kotníku během jízdy.

175881.webp


Inovativní americká firma

k2 logo

Společnost K2 vznikla v roce 1962 v USA původně jako lyžařská společnost. V dnešní době se zaměřuje na vícero oblastí včetně inline bruslí. K2 se také zaměřuje na inovace a neustále se snaží své produkty vylepšovat, tak abys mohl zažít, co nejlepší zážitky. Nabízí široké spektrum bruslí, a tak si vybere brusle začátečník i pokročilý.


Technologie (5)

K2 S Frame

Lehčí, stabilnější a pohodlnější

Jednostranný rám z hliníkové slitiny je všestranný a především velmi lehký. Díky tomu můžete skvěle manévrovat a výborná tuhost nahrává také zvýšené stabilitě i při vysokých rychlostech. Přenos energie z nohou do bruslí ještě lepší díky níže položenému těžišti. Rám také dobře tlumí vibrace, čímž pomáha k pohodlné jízdě po stezce.

S Frame

Na detail technologie

K2 Speed Lacing

Stačí zatáhnout

Brusle jsou vybavené rychloupínacím systémem, díky kterému brusle zavážeš jedním zatažením. Utahování je snadné a rychlé. Tkaničky vedou v jazyku přes uzamykací mechanizmus, kde se po zatáhnutí tkanička sama zajistí. Povolení se provede jednoduchým stisknutím zámku na tkaničkách.

Speed Lacing Na detail technologie

K2 VO2 Cuff

Rozumí si s rychlíky

Manžety dokonale souzní s velkými kolečky pro rychlou jízdu. Abys mohl jet ještě rychleji, potřebuješ lehkou konstrukci a dokonalou podporu vysoko nad zemí. To všechno ti VO2 přináší.

Na detail technologie

K2 Vortech Ventilation System

Stále svěží

Speciálně tvarovaná podrážka má 7 otvorů pro přívod vzduchu a 7 otvorů výfukových. Vzduch je tak k noze přiváděn z více stran a to zajišťuje dokonalou cirkulaci vzduchu a ochlazování nohy. O transport vzduchu se starají 2 vzduchové kanálky, které fungují od špičky až k patě. Vzduch vysává vlhkost z horní stélky, ochlazuje horký vzduch a přes odvětrávací otvory proudí ven.

Vortech Ventilation System


Na detail technologie

K2 SoftBoot

Prostě nejpohodlnější

Tato patentovaná technologie přináší lehčí a prodyšnější konstrukci vnitřní boty. Kombinace odolných a přitom měkkých materiálů spolu s testovanou anatomií jsou extra pohodlné. Léta vývoje a pokroku dotáhly pohodlí tvojí nohy až k samé dokonalosti.

K2 Softboot


Na detail technologie

Objevuje se v tématech

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz

Alternativní (4)