1388561

Padelová raketa Tecnifibre 2023 Wall Master 365

ID {{ productCode }}

Přináší hráčům nekompromisní výkon a sílu, která jim umožní dosáhnout maximálního potenciálu na pádelovém hřišti a získat vítězné body sebejistě a efektivně.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1388561

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Padelová raketa Tecnifibre  2023  Wall Master 365

Padelová raketa Tecnifibre 2023 Wall Master 365

5 290
4 759
Ušetříš 531 Kč
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 759 Kč

Parametry

Roční kolekce 2023
Hmotnost padelové rakety 365 g
Vyvážení rakety 265 mm
Materiál grafit, aramid
Určeno pro kategorii hráčů závodní a pokročilí
Tvar hlavy kulatý

Popis

Padelová raketa pro velmi pokročilé, závodní a výkonnostní hráče. Kulatý tvar hlavy pro maximální přesnost a kontrolu. Speciální grafitové vlákno TEI pro maximální pohlcení vibrací a komfortní pocit. Povrch raket je opatřen technologií "Spin Skin Rough" - zdrsněný povrh pro maximální spin. PHD technologie - otvory na hlavě se vyskytují v několika průměrech - maximální přesnost při úderech na sweet spot a odpuští při nepřesném trefení míče. Unikátní technologie Tecnifibre X-Top - speciální vrstva z aramidových a teflonových vláken na hlavě padelové rakety pro maximální odolnost a zabránění oděru. Délka rakety je 45,5 cm.

Technologie (1)

Tecnifibre X-TOP

Vyšší výkon bez chrániče

Patentovaná technologie X-TOP přináší revoluci ve squashových raketách. Pasivní plastový chránič hlavy byl kompletně odstraněn a nahrazen aktivními aramidovými vlákny, která jsou součástí rámu. Zlepšil se komfort rakety a protože jsou vlákna reaktivní, tak raketa generuje více síly. Vlákna jsou chráněná speciální vrstvou odolnou proti oděru. Integrované průchodky pomáhají zlepšit aerodynamiku rakety a zároveň raketa lépe klouže po povrchu při kontaktu se zdí.

Na detail technologie

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz