1437941

Padelová raketa Siux Beat Hybrid Air

ID {{ productCode }}

Padelová raketa - 350 g, Vyvážení padelové rakety 260 mm, Tvar hlavy Slza, Určeno pro kategorii hráčů začínající, Materiál sklolaminát

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1437941

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 899 Kč
Padelová raketa Siux  Beat Hybrid Air

Padelová raketa Siux Beat Hybrid Air

1 975
1 899
Ušetříš 76 Kč
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 899 Kč

Parametry

Roční kolekce 2024
Hmotnost padelové rakety 350 g
Vyvážení padelové rakety 260 mm
Tvar hlavy Slza
Šířka rámu neuvádí se
Určeno pro kategorii hráčů začínající
Materiál sklolaminát

Připravili jsme pro Vás články, které Vám pomohou s výběrem

Popis

Siux Beat Hybrid Air, vysoká přesnost a síla

Padelová raketa Siux Beat Hybrid Air byla navržena tak, aby se přizpůsobila potřebám začínajících hráčů padelových raket, kteří se od začátku chtějí naučit dobrou techniku, aby dosáhli všestranné hry.

Co se týče tvaru, tato padelová raketa z řady Siux Play má hybridní formu a její vyvážení je střední, takže nabízí optimální sílu a kontrolu. Tímto způsobem získáte vynikající všestrannost, která vám umožní přizpůsobit se jakémukoli stylu hry a potřebám hry.

Také díky ultralehké hmotnosti, která se pohybuje od 340 do 360 gramů, si užijete větší hbitost a manévrovatelnost, stejně jako větší rychlost švihu, volnost pohybu a menší únavu při dlouhých zápasech.

Výjimečný výkon a výkon míče

Pokud se zaměříme na jeho složení, můžeme vyzdvihnout sklolaminátové čela a trubkový rám, protože tato kombinace poskytuje skvělou rovnováhu mezi kontrolou a výkonem, snížením vibrací a tím i nepohodlí, které v kloubech hráče způsobují.

V jádru naopak najdeme gumu EVA Soft, pěnu střední hustoty, která umožňuje velmi kontrolovaný výstup míče, skvělé pohodlí a optimální přizpůsobivost různým stylům hry. Nabízí dobrý výkon v útoku i obraně.

Pokud jde o estetiku, má silný a agresivní styl, spojuje černou a fialovou, aby dosáhl jedinečného designu. Lesklý povrch letadel navíc zvyšuje vizuální přitažlivost padelové rakety.

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz