8199 CZK

Padelová raketa NOX AT Genius Limited Edition Pack

Padelová raketa - Hmotnost padelové rakety 375 g, Tvar hlavy Slza, Určeno pro kategorii hráčů závodní a profesionální, Materiál 100% 18K Karbon

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1434872

Padelová raketa NOX  AT Genius Limited Edition Pack

Padelová raketa NOX AT Genius Limited Edition Pack

Produkt je dočasně vyprodán

Parametry

Roční kolekce 2024
Hmotnost padelové rakety 375 g
Tvar hlavy Slza
Šířka rámu 38 mm
Určeno pro kategorii hráčů závodní a profesionální
Materiál 100% 18K Karbon

Popis

Uvádíme vám limitovanou edici balíčku padelové rakety NOX AT Genius Limited Edition, která získala ocenění jako nejlepší hybridní raketa s převahou kontroly od Testea Padel. Tento balíček je klenotem v kolekci raket NOX a je k dispozici pouze v omezeném počtu 5000 kusů.

Nová dimenze padelového mistrovství

Raketa AT Genius Limited Edition je vybavena nejnovějšími technologiemi a novými formami, které zahrnují kombinaci uhlíkového vlákna 18K a vícevrstvého jádra MLD Black EVA. To zajišťuje pevný a konzistentní dotek, který je ideální pro vaše vystoupení na padelovém hřišti. Díky inovativním technologiím, jako je EOS FLAP, Exclusive SPIN+ a Pulse System, je raketa rychlejší a přesnější než kdy dříve.

Objavte padelovou vášeň v každém úderu

S prodlouženým úchopem a patentovanou technologií NOX Custom Grip® je raketa pohodlnější a poskytuje lepší úchop, což zvyšuje vaše pohodlí a kontrolu nad hrou. Navíc s novým sekvenčním bezpečnostním kódem můžete být jisti, že každá raketa je sledována a chráněna.

Luxusní balíček pro váš padelový triumf

Balíček obsahuje nejen raketu AT Genius Limited Edition, ale také dva elegantní černé náramky NOX, dva obalovací popruhy a bezpečnostní popruhy Smartstrap® s exkluzivními designy. Kromě toho získáte klíčenku jako repliku rakety AT Genius LTD Edition 2024, která je exkluzivně navržena pro tento balíček. S balíčkem AT Genius Limited Edition budete připraveni na každý zápas a každý triumf na padelovém hřišti.

Technologie (6)

NOX EOS Flap

Rychlejší raketa díky boční perforaci

Perforace po stranách rakety pomáhá lepší ovladatelnosti a rozložení hmotnosti, abys v rukou držel rychlou a smrtící raketu.

Na detail technologie

NOX DCS Dynamic Composite Structure

Ochrana vláken v jádru rakety

Materiál z rámu rakety prostupuje až 4 centimetry do jádra rakety, aby se snížil rozdíl mezi tuhostí jádra a rámu. Pokud udeříš míček mimo sweet spot výrazněji blíže k rámu, minimalizuje se tak riziko přetržení vláken uvnitř rakety.

Na detail technologie

NOX Carbon Frame

Odolnost a tuhost

Použitím karbonového materiálu v rámu rakety dostaneš větší tuhost a odolnost rakety.

Na detail technologie

NOX Oversize Grip

Prodloužený grip

O 10 mm prodloužený grip ti udělá radost, pokud hraješ některé údery obouručně. Grip se ti díky tomu bude pohodlněji držet a budeš mít nad úderem úplnou kontrolu.

Na detail technologie

NOX Smart Strap

Jednoduchá výměna šňůrky rukojeti

NOX Smart Strap je technologie, kterou oceníš především v šatně před zápasem nebo na lavičce během utkání. Díky ní snadno a rychle vyměníš šňůrku na rukojeti.

Na detail technologie

NOX Pulse System

Boční pásky snižují vibrace

Podél rámu najdeš boční gumové pásky, které mají za úkol snížit přenášené vibrace do tvých rukou a zvýšit komfort při hře.

Na detail technologie

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz