13999 CZK

Nosič kol Thule EasyFold 931

Nosič umožňuje snadné a rychlé upevnění kola. Všechna kola na nosiči jdou zamknout - zámky jsou součástí balení.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 20950

Další nabídka modelu EasyFold XT

Nosič kol Thule EasyFold 931

Nosič kol Thule EasyFold 931

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

Modelová řada EasyFold XT
Umístění nosiče tažné zařízení
Maximální počet kol 2
Způsob montáže zacvaknutím mechanizmu
Montážní systém rychloupínací
Uchycení kola rám + pneu
Průměr rámu kola 22-80 mm
Max. velikost kol (průměr) 29"
Hmotnost 16,9 kg
Možnost sklopení ano, s nákladem
Uzamykání kola i nosiče
Montáž na auta s rezervou na zadních dveřích ne
Zásuvka 13 pólů
Certifikáty TÜV, City Crash

Popis

Nosič kol na tažné zařízení Thule EasyFold 931 lze jednoduše složit a při uložení nezabere moc místa. Umožňuje přepravu 2 kol. Vyznačuje se snadným a rychlým zajištěním k tažnému zařízení jediným dotažením páky - není třeba nic centrovat - stačí nasadit a dotáhnout. Montáž zvládne opravdu každý a bez pomoci!

Náhled videa

Praktické skladování

Složení a rozložení nosiče je otázkou jen několika sekund. Složení se ovládá nožní pákou, takže je rychlé a snadné. Pro přenášení v ruce je nosič vybaven madlem.

Dokonalé zajištění

Nový systém spojování tažného zařízení s nosičem pomocí uzavírací páky zvládne každý. K zajištění stačí malá síla a přesto je dosaženo velké stability nosiče.

Díky sklopení přístup do kufru

Díky možnosti sklápění nosiče ve velkém úhlu je otevření zadních dveří snadné. Vestavěná zarážka brání styku kol se zemí. Sklápěcí systém je ovládán nožním pedálem.

Snadné nakládání kol

Nosič má odnímatelný držák rámu, který usnadňuje a urychluje upevnění rámu vašeho kola. Znovu jej snadno umístíte na místo, které nejlépe koresponduje s pozicí rámu kola.

Nosič na tažném zařízení i všechna kola na nosiči lze uzamknout. Zámky jsou součástí balení.

Elektrokolo není problém

Díky konstrukci nosiče na něj můžete bez obav naložit i elektrolo. Poctivé rozměry vašeho elektrického dopravního prostředku nejsou pro EuroFold 931 překážkou.

Základní vlastnosti:

  • vhodný pro všechna jízdní kola a rozměry pneumatik
  • uchycení 2 kol s kulatými i oválnými rámy o průměru 22-80 mm
  • nosnost 60 kg
  • lze převážet i masivní horská kola a elektrokola

Osvětlení

Nosič Thule EasyFold 931 má integrovaná zadní LED světla, která se propojí se zásuvkou určenou pro zapojení přípojného vozíku. Nosič je vyroben v Německu a konektor pro připojení osvětlení má jiný počet pólů, než se běžně dodává u vozů vyrobených v ČR. Zkontrolujte si kolik má Vaše zásuvka pólů (kolíků). Pokud má 7 kolíků, je potřeba navíc objednat zásuvkový adaptér 9906.

TUV SUD certifikátBezpečnost potvrzená testy

Německý institut TÜV tento výrobek otestoval a schválil, tudíž splňuje přísné evropské normy. Produkt také uspěl v testech bezpečnosti CityCrash.

Bez SPZ na nosiči nevyjíždějte

Poznavací značka musí být na autě viditelná vpředu i vzadu. Proto je součástí nosiče plastový rámeček, do kterého zadní SPZ usadíte. Zatímco dříve bylo nutné značku z auta přemístit na nosič, dnes už díky změněnému zákonu existuje podstatně snazší varianta – O třetí SPZ pro nosič si můžete zažádat a přikoupit na registru silničních vozidel.

používání třetí napodobeniny registrační značky je protiprávní

vybroušení zámků

Lepší ochrana proti zlodějům

Všechny zámky nosičů, boxů a dalšího vybavení značky Thule se nově vyrábějí bez vyraženého čísla zámku na vložce.

Číslo zůstává vyražené na klíčích. Toto opatření Thule zavádí pro lepší ochranu proti zlodějům. Čísla na klíčích doporučujeme poznačit a uschovat spolu se záručním listem pro případnou ztrátu klíčků.

Hodnocení (9)

0
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Nosič kol Thule EasyFold 931
Ověřený zákazník

- Brno

5

Výborný, snadná manipulace, malý rozměr při skladování.
Nosič kol Thule EasyFold 931
Ověřený zákazník

5

1* je radost nosič kol používat.
Nosič kol Thule EasyFold 931
Ověřený zákazník

- Nový Bydžov

5

Jednoduchá manipulace, snadná montáž

Dotazy (5)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz

Antonín Kijonka

přidáno 29. 09. 2016


Hezký den, nechal jsem si nainstalovat bajonetové tažné zařízení typu: BTZ21-16A,B od fy. HOOK CZ s.r.o. Košuličova 2, Brno. Toto zařízení nemá na konci klasickou kouli, nýbrž je provedeno po celé délce ve stejném průřezu. Je možné na toto tažné zařízení nainstalovat tento nosič kol? Děkuji za odpověď.

Lukáš Prášek specialista produktů,

odpovídá


Dobrý den,Thule nosiče jsou vyráběny na standardní tažné zařízení. Pokud jde o odlišné tažné zařízení, bylo by možné zaslat fotografii tažného zařízení z profilu na autě? Případně se můžete stavit na naši prodejnu a je možno nosič zkusit na auto přidělat.Lukáš Prášek, produktový manažer+420 530 503 109www.sportobchod.cz

Zbyszek Jedzok

přidáno 14. 07. 2016


existuje nosič kol na tažné k autu Peugeot Expert Tepee, který by nepřekážel při otevření zadních dveří výklopných nahoru? Z.

Lukáš Prášek specialista produktů,

odpovídá


Dobrý den,u tohoto auta je to velmi komplikované díky obrovským pátým dveřím. Nejlépe to vyzkoušet a spíše model EuroClassic 929, který má největší úhel odklopení od vozu, v základu je to o 50° a po předělání jistícího řemínku je to až o 70°. Ale u tohoto vozu je to spíše potřeba vyzkoušet.https://www.sportobchod.cz/nosic-kol-thule-euroclassic-g6-929.htmLukáš Prášek, produktový manažer+420 776 846 366www.sportobchod.cz

Jaroslav Vrublovský

přidáno 11. 07. 2016


Dobrý den, mám dvě horská el.kola o váze necelých 19kg a větší z nich má rozteč mezi osami kol 110cm a 29palcová kola. Je pro mě tento nosič vhodný a jsou i jiné možnosti? Děkuji za odpověď

Lukáš Prášek specialista produktů,

odpovídá


Dobrý den,ano, tento nosič je vyráběn i pro elektrokola. Proto má vyšší nosnost, 60 kg pro 2 kola. Na tento nosič by se měla kola vlézt. Ještě je možná alternativa pro elektrokola:https://www.sportobchod.cz/nosic-kol-thule-velospace-917.htmLukáš Prášek, produktový manažer+420 776 846 366www.sportobchod.cz

Karel Beran

přidáno 11. 04. 2016


Dobrý den je součástí nosiče Thule Easy Fold 931 i brašna na uskladnění? Karel

Lukáš Prášek specialista produktů,

odpovídá


Dobrý den,bohužel brašna na uskladnění není součástí balení.http://www.sportobchod.cz/obal-na-nosic-kol-thule-easyfold-931-1.htm?naseptavac=931Lukáš Prášek, produktový manažer+420 776 846 366www.sportobchod.cz

Peter

přidáno 11. 04. 2016


Dobrý deň,presne takýto nejaký skladací nosič potrebujem , ale keby bol aspoň na 3 bicykle , alebo možnosť rozšíriť na 3.

Lukáš Prášek specialista produktů,

odpovídá


Dobrý den,bohužel pro tento nosič se nevyrábí žádné rozšíření. Pro 3 kola to jsou potom modely Thule VeloCompact 926 a EuroClassic G6 929. Které se mohou pomocí adaptéru rozšířit až na 4 kola. Díky větší kapacitě těchto nosičů už nejsou tak skladné jako skládací model pro 2 kola EasyFold 931.Lukáš Prášek, produktový manažer+420 776 846 366www.sportobchod.cz