Inline brusle K2 - novinky 2021


Nový design, vylepšené technologie, tradiční kvalita. K2 hraje výraznou roli ve světě inline bruslení a letošní novinky to jen potvrzují. Tak i když je teď doba taková všelijaká, pohyb venku na kolečkových bruslích si pořád můžeme užít. Koukni a vyber si pro sebe ty pravé brusle K2, se kterými to bude fakt jízda.

inline-brusle-k2-f-i-t-80-boa-78391-g0.jpg

Na čem si zařádí pánové?

Chlapská jízda na inlajnech je trochu víc o síle a výkonu, žádná kochačka. S modely od K2 to ale bude i o stylu a pohodlí. Ať už si vybereš brusle pro agresivnější jízdu, vytrvalostní trasy nebo pro rychlý přesun po městě, spolehni se, že to s K2 pojede jako po másle. Které ti padnou do oka?


predel.jpg


Čím se nechají svézt dámy?

Holky na bruslích taky nejsou vždy jen křehotinky a umí to samozřejmě rozjet. Nové modely kolečkových bruslí K2 tedy i jim dají možnosti, jak si jízdu po cyklostezce nebo městských trasách užít naplno a v pohodlí. Takže, který model tě osloví?
predel-deti.jpg


A co děti? Mají na čem jet?

V K2 myslí i na ty nejmenší inlajnisty a nová kolekce nedělá výjimky, ani kompromisy. I naše děti tak můžou frčet na vychytaných kolečkových bruslích, kterým nechybí odolnost, komfort a design, se kterým mezi vrstevníky budou za hvězdu. Které nejvíc rozzáří dětská očka?