1599 CZK

Inline brusle Tempish Scribe

Inline brusle vyrobené na základě přání a požadavků zákazníků. Nový design, nártová mikropřezka a bezpečnostní reflexní prvky.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 31214

Inline brusle Tempish Scribe

Inline brusle Tempish Scribe

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

Technologie Tempish Air Comfort System, Tempish Brake Lace Eye, Tempish IC-Identification Control, Tempish IPCC, Tempish Micro-Buckle System, Tempish Power Strap
Průměr koleček 84 mm
Tvrdost koleček 85A
Počet koleček 4
Třída ložisek ABEC 7
Barva černo-modrá
Brzda na pravé brusli s možností demontáže
Systém zapínání tkaničky + přezka + mikropřezka
Rám hliníkový
Kategorie brusle fitness
Styl jízdy rekreační, sportovní
Kvalita zpracování
80
Komfort boty
80
Rychlost
80
Komfort zapínání
8
Exkluzivita ANO - exkluzivní produkt pro SportObchod.cz(vyrobeno přesně podle našich požadavků)
Celkové hodnocení
80
Ovladatelnost
80

Popis

Limitovaný design pouze na SportObchod.cz

Inline brusle Tempish Scribe z limitované edice 2016 byly vyrobeny na základě přání a požadavků našich zákazníků. Nejen že mají nový design, ale najdete i vylepšení v podobě nártové mikropřezky a bezpečnostních reflexních prvků.

Náhled videa

Komfortní a rychlé

Inline brusle Tempish Scribe jsou ideální volbou pro začínající i pokročilé bruslaře. Brusle mají pevný hliníkový rám osazený 84mm kolečky s tvrdostí 85A a ložisky ABEC 7. Brusle se upínají pomocí tkaniček, horní přezky a nártové mikropřezky s jemným dotažením.

Základní parametry

  • Rám: hliníkový
  • Velikost koleček: 84 mm
  • Tvrdost koleček: 85A
  • Ložiska: ABEC 7
  • Upínání: tkaničky, přezka a nártová mikropřezka

Vyjímatelná botička je vyrobena z velmi příjemného komfortního materiálu. Konstrukce brusle je vybavena kotníkovým kloubem pro volnější pohyb nohy ve směru jízdy.

Rychlejší tvrdá kolečka

Dostatečně rychlá a přitom ovladatelná kolečka o průměru 84 mm s tvrdostí 85A jsou vhodná pro začínající i pokročilé bruslaře.

Ložiska s dlouhou životností

Rozebíratelná ložiska ABEC 7 Chrome s gumovými prachovkami pozvednou brusle o několik tříd výš. Ložiska mají extrémně nízký valivý odpor a umožňují rychlou jízdu bez omezení.

Součástí balení je brzda na pravé brusli s možností demontáže.

Technologie (6)

Tempish Brake Lace Eye

Dokonalé utažení tkaniček

Brake Lace Eye je unikátní systém zabraňující povolení tkaniček. Poslední očko slouží k zajištění již dotažené části tkaniček brusle. Po utažení hlavní části nártu (nejvíce dotahované části bruslí) se jednoduchým pohybem tkaniček vpřed tkanička vtáhne do užšího posledního očka a tím je zajištěna proti povolení. Následně stačí dotáhnout zbývající přezky okolo nártu a kotníku.

Na detail technologie

Tempish Power Strap

Dokonalá stabilita

Tempish Power Strap je zpevňující pásek přes nárt, který zajišťuje stabilní pozici chodidla v brusli. Toto přesné a pevné stažení nohy poskytuje dostatečný komfort a zároveň cit v brusli.

Na detail technologie

Tempish IPCC

Perfektně připevněný podvozek

Ideální pozici podvozku vůči skeletu zajišťuje speciální konstrukce IPCC – Ideal Position Control Chassis. Podvozek je navržen tak, aby pomocí několika kotvících prvků skelet k podvozku perfektně seděl. Rozmístění kotvících prvků je určeno na základě dlouholetých zkušeností výrobce.

Na detail technologie

Tempish Air Comfort System

Výborně prodyšné

Tempish Air Comfort System zajišťuje odvětrávání skeletu a vnitřní vložky kolečkové brusle. Maximálního odvětrání boty je dosaženo použitím nylonové tkaniny a promyšleným rozmístěním větracích otvorů, kterými proudí vzduch dovnitř.

Na detail technologie

Tempish Micro-Buckle System

Jemné nastavení přezky

Pohodlný systém stažení a povolení přezky Tempish Micro-Buckle System zároveň umožňuje jemné nastavení. Ráčna zapínacího mechanizmu má jemný a hladký chod pro individuální přizpůsobení a stažení skeletu brusle.

Na detail technologie

Tempish IC-Identification Control

Kvalita pod kontrolou

Tempish využívá jako jeden z mála světových výrobců jedinečný způsob kontroly. Jedná se o systém identifikace výrobku od výroby, přes distribuci až po prodej. Tím je zaručena 100 % kontrola a statistická data, tolik potřebná pro vývoj a zdokonalení bruslí. Většina asijských dodavatelů spolupracuje s velkými inline značkami.

Na detail technologie

Objevuje se v tématech

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (38)

25×

0
zákazníků již zakoupilo
89 %
zákazníků doporučuje
Inline brusle Tempish Scribe
Ověřený zákazník

- Chomutov

5

Super rychlé levné a kvalitni
Inline brusle Tempish Scribe
Ověřený zákazník

- Veľké Zálužie

5

Kúpili sme ich pre syna a je s nimi veľmi spokojný. A ja som bola veľmi spokojná s rýchlim vybavením objednávky. Ďakujem
Inline brusle Tempish Scribe
Ověřený zákazník

- Liberec

5

Brusle super, lehké a přesné. Děkuji

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz