1849 CZK

Squashová raketa Head 115 CT Karim Darwish LTD ´11

Squashová raketa Head 115 CT Karim Darwish LTD ´11 z limitované kolekce 2010/11 je vhodná především pro profesionální a závodní hráče. Hmotnost: 146 g, vyvážení: 383 mm, hlava: 500 cm2. Rám rakety nese podpis Karima Darwishe, aktuálně 3. hráče světa.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 13333

Squashová raketa Head 115 CT Karim Darwish LTD ´11

Squashová raketa Head 115 CT Karim Darwish LTD ´11

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Popis

Squashová raketa Head 115 CT Karim Darwish LTD ´11 ze speciální limitované kolekce pro sezónu 2010/11 je vhodná především pro velmi náročné profesionální a závodní hráče. Raket je k dispozici pouze 300 ks!

Hmotnost celé rakety je 146 g, reálné vyvážení: 383 mm, hlava: 500 cm2.

Rám rakety je ZCELA IDENTICKÝ jako o předchozího modelu Head 115 CT ´10, rozdíl je pouze v barevném provedení, nicméně všechny technologie zůstávají také u tohoto rámu.

Rozdílem oproti předchozímu modelu je to, že použitý výplet je horší, jedná se o syntetickou strunu Head Synthetic Gut o průměru struny 1.20 mm. Současně raketa nabízí zkrácený 3/4 obal. 

Špičkový závodní rám Head s technologií Corrugated dnes rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co ve světě profesionálního squashe existuje a velmi dobře konkuruje rámům Tecnifibre nebo Dunlop.

Takto kvalitní rám si ale zcela jistě zaslouží také odpovídající výplet, který bohužel firmy Head nebo Dunlop stále ještě ve své nabídce nemají a je proto vhodné využít výplety konkurenčních značek. Proto doporučujeme po odehrání minimálně 10 hodin s touto raketou provést její přepletení a nahrazení původního výpletu špičkovou elastickou strunou Tecnifibre (X-One) nebo Ashaway (Zyex).

Výsledná hratelnost se tím posune mnohem dále a raketa se stane přímým konkurentem squashového bestselleru Tecnifibre Carboflex 130, oproti kterému má navíc modernější a technologicky vyspělejší typ rámu a po přepletení se tak stává nejrazantnější raketou v naší nabídce.

Hodnocení (12)

0
zákazníků již zakoupilo
91 %
zákazníků doporučuje
Squashová raketa Head 115 CT Karim Darwish LTD ´11
Ověřený zákazník

- Jablonec nad Nisou

5

Raketu vlastním pár měsíců a naprostá spokojenost, krásně vyvážená, přesná, žádné vibrace. Jen ten výrobní výplet. Doporučuji pár her a hned přeplést. Parádně na tom sedí X-One od Technifibre.
Squashová raketa Head 115 CT Karim Darwish LTD ´11
Ověřený zákazník

- Vsetín 1

5

Rád bych doplnil hodnocení rakety poté, co jsem si na ni zvykl. Výplet jsem nechal přeplést ihned dle doporučení sportobchodu (TF X-One). Zároveň jsem ji při koupi dovybavil vibrastopem.Raketa je zkrátka vynikající. Velmi dobrá zbraň na squashovém kurtu. Díky příkladné lehkosti je snadno ovladatelná a dovoluje míčky umísťovat s příkladnou přesností. Vyvážení výrazně do hlavy spolu s velmi kvalitním, tuhým rámem poskytuje míčku tolik razance, kolik jen chcete a podrží vás, kdykoliv to potřebujete. I v případě porovnání s mou bývalou Head Intelligence i170ico, která je extrémně razantní, ji v razanci tato raketa stačí či předčí. Raketa HEAD 115 CT určitě nebude tím, co vás na kurtu bude omezovat ve výkonech. Díky lehkosti a razanci výborně zvládá odehrát i míčky s nedostatkem prostoru pro nápřah (zadní rožky).Vyznávám všestranný herní styl a raketu určitě měnit nebudu. Skvělá raketa za dobré peníze, kterou mohu jen a jen chválit. Být tu šest hvězdiček, dám šest, neboť jsem ji měl příležitost srovnat s jinými moderními raketami jako Victor Qualifier III (tuším) či starší verzí Technifibre Supreme 135. Jedná se o výborné rakety, ale ani jedna z nich mne nezaujala natolik, abych o své volbě jakkoliv zapochyboval.
Squashová raketa Head 115 CT Karim Darwish LTD ´11
Ověřený zákazník

- Cápík

5

Perfektní raketa, velmi razantní ale jde s ní hrát i docela přesně. Jen ten výplet jsem nechal okamžitě přeplést, protože ten originál je hrůza a také grip nestojí za nic, nahradil jsem jej karakalem super.

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz