399 CZK

Florbalová hokejka Salming Campus 34 96 cm

Florbalová hokejka Salming Campus 34 96 cm je výkonostní hokejka s kulatým shaftem vyrobeným ze skelného vlákna. Salming Campus má oboustrannou čepel, která je mírně vybraná /prohloubená/ na obě strany tak, aby ji bylo možné přihnout doprava i doleva. Florbalka je vhodná pro výkonostní školní hru! S certifikací!

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 9260

Florbalová hokejka Salming Campus 34 96 cm

Florbalová hokejka Salming Campus 34 96 cm

Tento produkt už nemáme v nabídce

Popis

Florbalová hokejka Salming Campus 34 96 cm je výkonnostní hokejka s kulatým shaftem vyrobeným ze skelného vlákna. Salming Campus má oboustrannou čepel, která je mírně vybraná /prohloubená/ na obě strany tak, aby ji bylo možné přihnout doprava i doleva.

Florbalka je vhodná pro výkonostní školní hru! S certifikací! Čepel je univerzální na obě strany.

TPRODUKT_SABLONA

Shaft je vyroben ze skelného vlákna. Tento materiál kloubí vysokou pevnost s příjemnou váhou. Průhyb shaftu je 34 mm, což uspokojí mladé a začínající hráče. Tvar shaftu je klasicky kulatý a skvěle se drží. Omotávka Campus Pro má hladký povrch a pěnový podklad, díky kterému se přizpůsobí každé ruce. Spolu s kulatým tvarem shaftu zaručuje pevné a jisté uchopení hokejky.

Dokonalá manipulace, odolnost a odvod potu

Omotávka Salming InstantGrip je vyrobena z těch nejefektivnějších mikrovláken. Její odolnost vůči prodření a přilnavost k rukám je naprosto vzorová. Omotávka s jemnou perforací zaručuje dokonalý odvod potu a skvělý grip. Omotávka má speciální protiskluzový povrch a v kombinaci s tvarem shaftu slibuje pevné a jisté uchopení za každé herní situace. Omotvávka patří k profesionálním omotávkám od značky Salming. Měkký pěnový podklad se výborně přizpůsobí vaší ruce. Dokonalá perforace zajišťuje odvod potu a hráči tak hůl nikdy nevyklouzne z ruky. Protizkluzový a lepivý povrch umožňuje hráči dokonaou manipulaci s holí.

Čepel Salming Campus je nově vyvinutá oboustranná čepel, která je mírně vybraná (prohloubená) na obě strany tak, aby ji bylo možné přihnout doprava i doleva a plně tak vyhovovala každému hráči. Čepel je středně tvrdá a hodí se na tvrdé střely příklepem i pro technické střely. Čepel se dá dále tvarovat pro individuální potřeby každého hráče.

Certifikace IFF

Mezinárodní certifikace IFF

Toto florbalové vybavení je schváleno mezinárodní florbalovou federací a získalo certifikaci IFF. Vybavení můžete používat na oficiálních soutěžích ČFbU.

Čepel se dodává pouze v univerzálním zahnutí na obě strany. Hráč si sám čepel natvaruje podle toho, na kterou stranu hraje.

V nabídce máme také kratší variantu florbalová hokejka Salming Campus 34 85 cm.

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Hodnocení (15)

11×

0
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Florbalová hokejka Salming Campus 34 96 cm
Ověřený zákazník

- liberec

5

skvělá lehká, pro rekreační hraní ideální.
Florbalová hokejka Salming Campus 34 96 cm
Ověřený zákazník

- Brno 25

5

Pro rekreační hraní naprosto dostačující.
Florbalová hokejka Salming Campus 34 96 cm
Ověřený zákazník

- Lipovec

5

Výborná hokejka ! :)

Dotazy (3)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz

Adéla

přidáno 20. 12. 2011


Dobrý den chci se zeptat jesly tato hokejka je na pravou stranu ?

Šárka Sýkorová účetní,

odpovídá


Dobrý den,čepel je univerzální na obě strany je to napsáno v popisu-- S přáním pěkného dne Tomáš Humaj

Petr

přidáno 26. 10. 2011


Prosím vas, chci se zeptat, jak se ta čepel dá ohnout? Děkuji.

S snemethova@sportobchod.cz brigádník1,

odpovídá


Dobrý den,pěkné video máme na youtube http://www.youtube.com/user/sportobchodvidea#p/u/19/ADArt3kE65EKdyž nemáte horkovzdušnou pistoli, tak pomůže kastrol s horkou vodou.Hodně štěstí ať se dílo podaří.S přáním pěkného dne Michal Kučerapevná linka: 530 503 108 [] email: mkucera@sportobchod.czhttp://www.sportobchod.cz []

Lančarič

přidáno 26. 11. 2009


Prosím vás kolik by to stálo i s posláním z vaší firmy?A je u toho čepel na levou stranu? Děkuji naschledanou

Customer care info@sportega.cz brigádník1,

odpovídá


Dobrý den,tato hokejka má rovnou čepel, kterou můžete sám libovolně zahnout. Doprava v rámci ČR je za 99 Kč.S přáním pěkného dne Vladimír Molík