11490 CZK

Elektrokoloběžka City Boss R3 černá

Černá elektrokoloběžka City Boss R3 s 8" koly, nosností 120 kg a dojezdem až 25 km představuje novou formu ekologické dopravy.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 67851

Elektrokoloběžka City Boss R3 černá

Elektrokoloběžka City Boss R3 černá

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

Hmotnost 14,8 kg
Výkon motoru 350 W
Kapacita baterie 10,4 Ah/36 V
Max. nosnost 120 kg
Dojezd na 1 nabití 25 km
Barva černá
Multifunkční displej s transreflexní vrstvou napájený centrální baterií, ano
Světla přední LED světlo, zadní LED světlo, brzdové LED světlo
Blatníky zadní kovový
Tlumič přední
Typ baterie Li-lon
Materiál rámu hliník
Max. rychlost 30 km/h
Rychlost nabíjení 4 - 5 hodin
Druh pneu přední nafukovací, zadní pevné
Provedení brzdy bubnová
Rychlostní režimy 3 (15 / 22 / 30 km/h)
Doporučený věk 16+
Výška jezdce 150 - 210 cm
Výška řídítek 88 - 115 cm
Šířka řídítek 54 cm
Šířka nášlapu 15,5 cm
Délka nášlapu 50 cm
Výška nášlapu - horní 16 cm
Výška nášlapu - světlá 9 cm
Rozměry rozložené koloběžky 103 x 554 x 115 cm
Rozměry složené koloběžky 100 x 17 x 37 cm
Provozní napětí 36 V
Typ motoru bezkartáčový stejnosměrný
Max. kroutící moment 18 N.m

Popis

Složení a seřízení ZDARMA

Při osobním odběru na jedné z našich prodejen vám kolo nebo koloběžku rádi připravíme rovnou k jízdě a nebudeme za to chtít vůbec nic. Stačí jen tuto možnost zaškrtnout v jednom z kroků při dokončování objednávky.

Černá elektrokoloběžka City Boss R3 s 350 W motorem je skvělým a ekologickým dopravním prostředkem pro všechny dospívající a dospělé, kteří se nechtějí jen přepravovat, ale jízdu si také užít. Jak lépe a originálněji si přece zpříjemnit své každodenní cesty do školy či zaměstnání než skládací koloběžkou, na které se nezpotíte?

Nový svět osobní dopravy

Dovedete si představit svět bez popojíždění v kolonách a hledání parkovacího místa? Nebo bez jízdních řádů a zpoždění hromadné dopravy? Teď už ano. Přidejte se ke snu firmy City Boss o ekologické, úsporné a rychlé dopravě, která vám dodá na cestě absolutní svobodu. Bude příjemné přijíždět za povinnostmi s úsměvem.

Svižná jízda bez kompromisů

Bezúdržbový motor o 350 W svižně zrychluje a vyveze vás i do prudšího kopce. Nejedná se rozhodně o žádného šneka - dokáže vyvinout rychlost až 30 km/h. To už je rychlost, díky které vám rychle utečou i delší nudné přejezdy. Samotný rám z leteckého hliníku pak unese zatížení až 120kg.

Výkonná baterie

Výkon dodává Li-Ion baterie 10,4 Ah, kterou dobijete přenosnou nabíječkou přímo ze zásuvky. Dojezd koloběžky je až 25 km (dle profilu trati a hmotnosti jezdce), což už vás spolehlivě povozí nejen po městě. Když ale náhodou zapomenete, že už je kapacita vaší baterie u konce, na koloběžce se přece dá i odrážet, stačí vypnout motor.

Bezpečnost a pohodlí především

O spolehlivé brždění se u tohoto modelu stará zadní bubnová brzda. Vidět a být viděn je důležitým heslem každého, kdo se pohybuje v dopravním provozu. K tomu slouží přední i zadní světlo, při použití brzdy se rozsvítí i zadní brzdové světlo. O vaše pohodlí se zase postará přední tlumič na předním nafukovacím kole a pevné zadní kolo, obě o rozměru 8 " a s blatníky.

  • Ke koloběžce lze dokoupit skládací sedlo.

Koloběžka je certifikována dle ISO 12100:2010, EN 12184:2014 dle směrnice CE 2006/42/EC.

  • Přes výbornou ovladatelnost koloběžky však výrobce kvůli vašemu bezpečí doporučuje její používání osobám starším 16 let.

Moderní ovládání

Přímo na řídítkách máte k dispozici multifunkční displej. Zde ovládáte 3 režimy rychlosti (pomalý, střední, rychlý), pro delší cesty je možné zapnout tempomat pro udržení rychlosti i bez stisknutého plynu. Dále zde můžete sledovat stav baterie, dobu jízdy a vzdálenost. Výhodou displeje je jeho skvělá čitelnost na přímém slunci i v noci.

Vyladěné detaily

Jestli jste si mysleli, že už vás na koloběžce nic nepřekvapí, možná vám to vyvrátí drobná, ale v dnešní době zásadní vychytávka - v zadní části displeje umístěný USB port, díky kterému můžete dobíjet váš mobil či tablet. A to na stojící koloběžce, ale také za jízdy.

Propracovaná praktičnost

Každá koloběžka City Boss vám garantuje bezpečnou jízdu a praktické používání. Její jedinečný vzhled k vám jistě přitáhne pozornost celého okolí. A když dorazíte na místo, není nic jednoduššího než ji během 5 vteřin složit. Pak ji snadno převezete v autě, vlakem, MHD či ji uložíte doma. Stejně bleskově ji i rozložíte a můžete se vydat na další cestu. Skládací mechanismus je propracovaný a odolný.

 

 

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz