92528

Dětské cyklistické rukavice Giro DND Jr II Blast

ID {{ productCode }}

Dětské dlouhoprsté cyklistické rukavice GIRO DND Jr II Blast - Cyklo rukavice napomohou jistotě úchopu, lépe ochrání vaše ruce, a přitom je při nošení téměř neucítíte.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 92528

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 409 Kč
Dětské cyklistické rukavice Giro  DND Jr II Blast

Dětské cyklistické rukavice Giro DND Jr II Blast

559
409
Ušetříš 150 Kč
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 409 Kč

Parametry

Barva černá, oranžová
Provedení dlouhé (celoprstové)

Připravili jsme pro Vás články, které Vám pomohou s výběrem

Potřebujete poradit?

Popis

Dlaňová část rukavice umožňuje vašim rukám přirozený pohyb a maximální úroveň kontroly jízdy. Ochranná vrstva zabraňuje nepříjemným pocitům tlaku při držení řídítek. Při navrhování každé části dlaňového dílu firma Giro vycházela z tvaru dlaně a jejího členění. Cyklo rukavice napomohou jistotě úchopu, lépe ochrání vaše ruce, a přitom je při nošení téměř neucítíte.

Palcový díl

Při navržení palcového dílu byla použita technologie Super Fit™, která zaručuje pohodlí, volnost pohybu a jistotu úchopu pro bezpečné ovládání řídítek.

Dlaňový díl

Dlaňový díl s technologií Super Fit™ je stěžejní částí cyklo rukavice. Je ušit s důrazem na maximalizaci pohodlí bez nepříjemného tlačení při jízdě, které by mohlo být způsobeno shrnutím přebytečného materiálu.

Tělo rukavice

Tělo cyklo rukavice s technologií Super Fit™ bylo designováno s ohledem na potřebu přirozeného pohybu ruky v rukavici a zároveň nabízí dostatek pohodlí.

Technologie (1)

GIRO Super Fit

Přizpůsobivý střih

Technologie Super Fit poskytuje jezdcům dokonalý komfort a výkon. Rukavice Giro perfektně padnou, jelikož se skládají ze tří částí a každá z nich se tvarově dokonale přizpůsobí. Dlaň rukavice skvěle přilne k řidítkům a pomůže ke zvýšení výkonu.

Na detail technologie

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz