499 CZK

VÝPRODEJ - Chrániče loktů RBK/Jofa 4K '08

Velice úspěšný loňský model 4K prošel atraktivním faceliftem a vznikly nové a lepší chrániče loktů RBK/Jofa 4K. Chrániče uspokojí všechny pravidelně hrající rekreační hráče a poloprofesionály!

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 7006

VÝPRODEJ - Chrániče loktů RBK/Jofa 4K '08

VÝPRODEJ - Chrániče loktů RBK/Jofa 4K '08

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Popis

Velice úspěšný loňský model 4K prošel atraktivním faceliftem a vznikly nové a lepší chrániče loktů RBK/Jofa 4K. Chrániče uspokojí všechny pravidelně hrající rekreační hráče.

TPRODUKT_SABLONA

Základem chrániče je nově zkonstruovaná a výrazně odlehčená přední část, která chrání předloktí. Ta nyní pokrývá kompletně celou ruku a zároveň mnohem lépe sedne. Vnitřní část je velmi dobře vyměkčena - hlavně v oblasti loketního kloubu. Je vyrobena z vodoodpudivého materiálu.

K pohodlí přispívá také asymetrický design ASD (levý a pravý kus) - chrániče  velmi dobře přilnou k paži a umožňují volný pohyb ruky.

Chránič sice velmi dobře obepíná předloktí, ale poněkud hůře chrání bicepsovou část ruky, což však pro potřeby amatérského hokeje plně dostačuje. 

Populární technologie JDP zabezpečuje vysoký stupeň ochrany loketních kloubů při nárazu, kdy je síla rovnoměrně rozložena do okolní svaloviny. To je zajištěno dvojitým chráničem - jedna část je z klasického tvrdého plastu, na kterém je další vrstva z měkčího materiálu, který výborně tlumí náraz. JDP prvek byl oproti minulosti znatelně zvětšen a vyroben z kvalitnějšího materiálu.

Připevnění chrániče je řešeno pomocí tří pásků, které umožňují velmi dobré a přesné uchycení chrániče na ruce během celé hry.

Hodnocení (19)

11×

0
zákazníků již zakoupilo
94 %
zákazníků doporučuje
Ověřený zákazník

- Lanškroun

5

Tyto chrániče na lokty mám již dva roky a nemůžu si na ně naříkat. Sedí na lokti a vůbec se ani nehnou. Doporučuji a proto dávám 5 hvězd
Ověřený zákazník

- Praha

5

Původně jsem si vyhlédl o 300,- Kč levnější RBK/Jofa 3K v obchodě pak porovnával s těmito 4K. Je to opravdu veliký rozdíl! RBK/Jofa 4K mají mnohem lépe provedené chránění jak v oblasti bicepsů, tak i zápěstí. 3K byl proti tomu měkoučké bláto. Čili pokud by se někdo rozhodovala mezi těmito dvěma kandidáty, pak určitě doporučuji připlatit a vzít tyhle, jsou vážně super, kvalitní a co se týče systému zapínání nemám co vytknout. Jsou to moje již v pořadí třetí lokty a asi už u této značky zůstanu.
Ověřený zákazník

5

Skvělě drží na loktech a neřežou!!!doporučuji:)

Dotazy (1)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz

Lubomír Vetchý

přidáno 26. 02. 2009


Dobrý den, nevím si rady s velikostí chráničů. Měřím 175 cm a vážím 80 kg. To jsem nastejno mezi velikostmi 4 a 5. Poraďtě prosím jaká velikost bude lepší. Děkuji

Martin Pištělák Nákup,

odpovídá


Dobrý den,doporučuji vel. 5. V příloze zasílám převodní tabulky, jistě Vám při příští volbě chráničů pomohou a usnadní rozhodování.S přáním hezkého dne Martin Pištělák