221 CZK

Čelenka Bjež Pyra Night

Čelenka Bjež Pyra Night má nastavitelnou velikost, takže se přizpůsobí ženám i mladým slečnám. Netlačí a perfektně drží ve vlasech.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 70606

Čelenka Bjež Pyra Night

Čelenka Bjež Pyra Night

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

Velikost univerzální
Barva černo-žlutá
Roční kolekce 2019

Popis

Čelenka Bjež Pyra Night má šířku 2,5 cm, což je ideální na sport i běžné denní nošení. Díky nastavitelné velikosti se přizpůsobí dětské i dospělé hlavě. Vlasy už vám při sportu nepolezou do očí. Velkou předností čelenky je její sametová vrstva, která ji ve vlasech zafixuje, aby neklouzala.

Sport bez omezení

Není nic otravnějšího, než když vám při sportu lezou vlasy do očí. Tomu se můžete s čelenkou snadno vyvarovat. Stačí ji nasadit na hlavu, posuvnou gumičkou nastavit délku obvodu a je to. Využijete ji na sport i na běžné denní nošení.

Drží jako přibitá

Velkou výhodou oproti jiným čelenkám je její sametová vrstva. Díky ní čelenka přilne k vlasům a drží pořád na svém místě. A to i v případě, že budete sportovat s maximálním nasazením. 

Originální trojúhelníkový design

Černý design s barevnými trojúhelníky na první pohled zaujme. Čelenku budou rády nosit slečny i ženy jakéhokoliv věku. Pokud máte v domácnosti více dívek, doporučujeme koupit větší počet kusů, abyste se nehádaly o to, kdo bude zrovna čelenku nosit.

Česká firma s ruční výrobou

Bjež je česká firma, kterou založila sportovní nadšenkyně Bětka Ježková. Zaměřuje se především na dámské čelenky, i muži si při výběru ale přijdou na své. Veškeré produkty jsou z kvalitního materiálu. Tvůrkyně si dává záležet i na designu. Nejedná se o žádný tuctový kousek, ale o originální vzory, které jen tak někdo nemá. 

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz