1899 CZK

Badmintonová raketa Yonex Voltric 7 LTD Ultimax

Raketa je vyvážená do hlavy a je vhodná především pro útočně laděné hráče. Raketu jsme vypletli silným výpletem.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 17500

Badmintonová raketa Yonex Voltric 7 LTD Ultimax

Badmintonová raketa Yonex Voltric 7 LTD Ultimax

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

Popis

Nástupcem je novější raketa Yonex Voltric 7 LTD Ultimax Yellow. Perfektní hodnocení si přečtete zde.

!!! SPECIÁLNÍ EDICE YONEX !!!

Badmintonová raketa Yonex Voltric 7 LTD Ultimax ´14 je nejnovější přírustek do řady Voltric. Jelikož se stává řada Voltric stále více populární, rozhodli jsme se nabídnout speciální model ve velice povedeném designu s nejlepším Yonex výpletem BG 66 Ultimax. 

Raketa je díky své tuhosti a vyvážení hodně do hlavy vhodná především pro útočně laděné hráče, kteří vyznávají tvrdé údery a smeče. Raketu jsme vypletli výpletem Yonex BG 66 Ultimax (0,65 mm), což je  velice tenká struna, která vyniká především kontrolou úderů a perfektním zapružením.Výplety se používají v raketách nejnovější řady Yonex Voltric a využívají jej také nejlepší hráči světa.

V raketě je použita nejnovější technologie Tri Voltage System, která zvyšuje razanci úderů v horní části rámu, ale zpomaluje rychlost manipulace s raketou. Naproti tomu lehčí rám zvyšuje rychlost manipulace, ale způsobuje ztrátu razance.

Badmintonová raketa Yonex Voltric 7 LTD Ultimax ´14 je v pořadí 3. model spadající do segmentu útočných raket pro mírně až středně pokročilé a nahrazuje tak legendární rakety Armortec 50, kterých se za 2 sezóny prodalo více než 600 kusů. Zde si můžete přečíst jejich hodnocení.

Raketu zakoupíte pouze na SportObchod.cz.


V raketě najdete tyto technologie:
Technologie (4)

YONEX Built-in T-Joint

YONEX Built-in T-Joint

Tato technologie je zapuštěna hluboko do vrstev graphitu tam, kde je hlava rakety spojena s shaftem. Je vyrobena z kombinace velmi lehkého plastu, epoxidové pryskyřice a pěnového spoje. Dohromady tvoří odolný a velice silný rám jako celek, který se v kritickém místě krčku nekroutí a optimálně přenáší energii do úderu.

Na detail technologie

YONEX Tri Voltage System

YONEX Tri Voltage System

YONEX Tri Voltage System

Tato technologie se vyznačuje vyšší hmotností v hlavě rakety a lehkým rámem, což dokonale umožňuje zkombinovat razanci úderů a ovladatelnost rakety.

Tri Voltage System znamená, že v rámu rakety na pozicích 2 a 10 (podle hodinových ručiček) a v krčku (T-Joint) jsou vloženy částečky wolframu, který je desetkrát hutnější než grafit a o 5% zvyšuje razanci. To umožňuje perfektně skloubit tenký rám s jeho pevností a využít tyto vlastnosti k větší síle a přesnosti.

Na detail technologie

Yonex Sound Filter

YONEX Sound Filter

Tato technologie je umístěna v rámu rakety v bodech 2 a 10 (podle hodinových ručiček). Při úderech je slyšet velice ostrý a silný zvuk, což má psychologický efekt na soupeře, který zároveň těžko odhaduje, jak silný úder jste opravdu zahráli.

Na detail technologie

YONEX Isometric

Isometrický tvar hlavy pro lepší sweetspot

Čtvercový Isometric tvar hlavy rakety vyrovnává délkový rozdíl mezi podélnými a příčnými strunami a zároveň zvětšuje sweetspot o 32% (oblast, ze které se dá zahrát čistý úder).

Na detail technologie

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (74)

55×

16×

0
zákazníků již zakoupilo
95 %
zákazníků doporučuje
Badmintonová raketa Yonex Voltric 7 LTD Ultimax
Ověřený zákazník

- Ostrava 9

5

Trochu více bolí rameno při častém směrování, ale s tím se musí počítat, když je vyvážena do hlavy. Jinak super univerzálně / útočná raketa.
Badmintonová raketa Yonex Voltric 7 LTD Ultimax
Ověřený zákazník

- Paskov

5

Vynikající a velmi odolná raketa na všestraný styl, mohu jen doporučit.
Badmintonová raketa Yonex Voltric 7 LTD Ultimax
Ověřený zákazník

- Olomouc 9

5

Naprostá spokojenost

Dotazy (2)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz

Patrik

přidáno 21. 03. 2013


Dobrý den, bude se tento model vyrábět i v nové sozóně (tzn. 2012/13)? Líbí se mi vlastnosti, přivítal bych ale jiné barevné provedení ... Díky Patrik

Luděk Henčl Produktový specialista,

odpovídá


Dobrý den,máme objednáno dalších 300 kusů, ale barva zůstává stejná. Děkuji za pochopení.S přáním pěkného dne Luděk Henčlpevná linka: 530 503 106 [] email: lhencl@sportobchod.czhttp://www.sportobchod.cz [] gsm: +420 776 846 368 ..... SportObchod.cz - Tvůj nejlepší spoluhráč! .....

Jakub Dohnal

přidáno 2. 11. 2012


Dobrý den, rád bych se zeptal na kolik kg je tato raketa vyplétaná při prodeji, praskla mi struna a rád bych si nechal udělat stejný výplet, neznám však původní napětí. Díky za odpověď a s pozdravem Jakub Dohnal

Luděk Henčl Produktový specialista,

odpovídá


Dobrý den,raketa by měla být vypletená z výroby okolo 10 kg. Děkuji.S přáním pěkného dne Luděk Henčl